PROJEKTAVIMAS

Klientui pageidaujant, įvertiname šaldytos produkcijos ūkio plėtros galimybes ir sukuriame būsimų šaldytuvų vizualizacijas, optimalaus patalpų išplanavimo bei logistikos planus. Tai suteikia galimybę klientui ne tik sėkmingai įgyvendinti savo užmojus, bet ir susikurti aiškią kasdieninę gamybinio-technologinio darbo strategiją.

Projektams naudojame tokias 3D programas kaip „Autodesk Revit 2016“ ir „Autocad 2016“, ruošiame techninius ir darbo brėžinius. Tikslūs projektai ir komplektuojamos medžiagos suteikia galimybę greitai bei kokybiškai pagaminti ir sumontuoti šaldymo sistemas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos Sąjungos valstybėse, Baltarusijoje, Rusijoje.

Galime pasigirti aštuoniais pasiteisinusiais 4000 tonų talpos daržovių saugyklų-šaldytuvų projektais, taip pat kameromis, skirtomis greitam uogų šaldymui, ir 1300 tonų talpos kameromis su stelažais, skirtomis šaldytiems produktams laikyti.

ĮRANGOS VALDYMO SISTEMOS

Mums itin svarbu, kad šaldytuvai tarnautų veiksmingai ir patikimai, tausotų klientų nervus ir laiką, o svarbiausia – neštų pelną, tad gaminame autonominę šaldymo įrangą. Mūsų sukurtos valdymo sistemos tiksliai kontroliuoja ir valdo technologinius procesus, garantuoja saugų įrenginių darbą ir taupo elektros energiją.

Sukūrėme ir dideliems ūkiams pritaikytas monitoringo sistemas, informuojančias apie įrenginių būklę ir padedančias stebėti šaldymo procesą per atstumą.

Valdymo sistemos garantuoja paprastą šaldymo įrangos priežiūrą. Gedimai yra tiksliai nurodomi, tad bet kuri šaldymo įrangą gaminanti bendrovė gali greitai išspręsti susidariusią problemą, panaudodama reikalingas medžiagas ar įrankius.