PROJEKTAVIMAS

Klientui pageidaujant, įvertiname turimo šaldymo ūkio plėtimosi galimybes ir sukuriame būsimų šaldytuvų vizualizacijas, optimalius patalpų išdėstymo ir produkcijos logistikos planus. Visa tai palengvina klientui ne tik sėkmingai įgyvendinti savo investicijas, bet ir padeda susikurti aiškią kasdieninę gamybinio - technologinio darbo strategiją.

Projektuojame 3D programomis - Autodesk Revit 2016, Autocad 2016, paruošiame techninius ir darbo brėžinius. Tikslūs projektai ir komplektuojamų medžiagų kiekiai leidžia greitai, kokybiškai pagaminti ir sumontuoti šaldymo sistemas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos Sąjungos valstybėse, Baltarusijoje ir Rusijoje.

Turime pasiteisinusį 4000t. daržovių saugyklos - šaldytuvo projektą (8 įgyvendinti projektai), uogų greito užšaldymo kameras ir 1300t. užšaldytų produktų laikymo kameras su stelažais.

VALDYMO SISTEMOS

Mums yra svarbu, kad šaldytuvai tarnautų efektyviai ir patikimai, taupytų klientų nervus ir laiką, o svarbiausia neštų pelną. Todėl gaminame šaldymo įrengimus kurie veikia savaime. Mūsų sukurtos valdymo sistemos tiksliai kontroliuoja ir valdo technologinį procesą, garantuoja saugų įrengimų darbą ir taupo elektros energiją.

Dideliems ūkiams esame sukūrę monitoringo sistemas, kurios informuoja apie įrengimų būklę ir padeda stebėti šaldymo procesą per atstumą.

Valdymo sistemų pagalba šaldymo įrangos aptarnavimas yra paprastas. Avarijos yra nurodomos tiksliai, todėl bet kuri šaldymo kompanija gali atvykti su reikalingomis medžiagomis ir greitai išspręsti problemą.